Sayın Aile Hekimi;
Deltam Gıda Temizlik Hizmetleri İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak uzun yıllar devlet okullarında, özel okullarda, ana sınıflarında ve yurtlarda personel temini, özlük hakları takibi ve temizlik hizmetleri sunmaktayız. Bu kurum ve kuruluşlarda 200’ün üzerinde personelimiz bulunmaktadır. 2019 yılından itibaren Deltam olarak Aile Sağlığı Merkezleri hizmet alımı çalışmalarımıza da başladık.

Diğer kurumlarda olduğu gibi ASM’lerde de tecrübemizle ilkeli, dürüst, devletin kurumlarına olan yasal düzenlemelere titizlikle uyarak ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimizi ve bunu sizlere belgeleyen bir hizmet politikasını kendimize amaç edindik. İhtiyacınız olan Asm eleman alımı, malzeme tedariki, muhasebe ve tüm resmi işlerinizi sizin için biz yapıyor ve takip ediyoruz.

0

Mutlu Müşteri

0

Personel

0

Asm

0

Okul

Neden DELTAM?
Sektörümüzde bizimle aynı kulvarda faaliyet gösteren birçok firma olduğu malumunuz. Hizmet alınan firmaya güven duyulması tabi ki önemli bir unsur, ancak sahada bazı firmaların bir süre sonra “SADECE GÜVENE” dayalı bu ilişkiyi suistimal ettiğini (SGK VE VERGİ ÖDEMELERİNİN YAPILDIĞINA DAİR BANKA DEKONTU VE BU KURUMLARDAN HER AY ALINMASI GEREKEN BORCU YOKTUR YAZISI ALMADAN), aile hekimlerini ve çalışan yardımcı personeli sıkıntıya soktuğunu üzülerek görüyoruz. İşte biz sadece güvene dayalı değil aynı zamanda her şeyin yasal zorunluluklara uygun yapıldığını sizlere her ay düzenli olarak belgeliyoruz.

Aile Sağlığı Merkezi Hizmet Alımı

Siz değerli aile hekimleri uzmanlık alanınızın dışında olduğu için personel çalıştırma ile ilgili mevzuat ve kanunlara doğal olarak hakim olamayabiliyorsunuz. Hizmet satın aldığınız firmanın sizlere gönderdiği SGK tahakkuk belgeleri ve personelin e-devlet uygulamasından kontrol ettikleri prim günleri maalesef o tahakkuk eden primlerin ödendiği anlamına gelmiyor. Tahakkuku yapılan SGK primleri en geç takip eden ayın son günü yatırılmalıdır. Firma size o tahakkuk belgesinde yazan rakam kadar prim ödemesini ibraz edebiliyorsa prim ödemesi ile ilgili bir sıkıntı yok diyebiliriz.

Ayrıca gerek SGK prim ödemelerini gerek vergi yükümlülüklerini düzenli olarak yerine getiren bir firma internet üzerinden anlık BORCU YOKTUR yazısını alabilir ve bunun düzenli olarak belli aralıklarla (aylık) size verebilir.
Kısacası sadece güvene dayalı değil yasal belgelerle teyit edilen ilkeli, dürüst, devletine olan yükümlülüklerini yerine getiren bir hizmet anlayışı olan firmalarla çalışmanızı öneririz.

DELTAM OLARAK BU ŞEKİLDE EN İYİ HİZMETİ VERDİĞİMİZİ TAAHHÜT EDİYORUZ.

Birlikte çalışabilmek dileğiyle…

20 yıldır insan kaynakları ve istihdam yönetimi sektöründe birinciliğini koruyan firmamızın değerlerinden ödün vermemesi misyon ve vizyon hedefleri doğrultusunda çalışması alanında öncü şirket olmasını sağlamaktadır. – Bizim için GÜVEN

Misyonumuz

Kurum ve kuruluşların temizlik, danışma ve tıbbi sekreter hizmeti ihtiyacını uzman kadromuzla karşılayarak; doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermek.

Vizyonumuz

Sektörde öncü, verdiği hizmette örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık firması olarak edindiği 20 yıllık başarıyı kalıcı kılmak.

Sizin İçin Buradayız

Her türlü sorunuz, isteğiniz ve bilgi talebiniz için bize ulaşabilirsiniz..

Malzeme tedariki ve kalite hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz.

Caner Yıldız
Müdür, Zübeyde Hanım İlkokulu

Personel Yönetimi Bizim İşimiz