Hakkımızda

20 sene önce faaliyete geçen firmamız günümüzde de kuruluş amacına uygun aynı disiplin ve ilk gün heyecanı ile faaliyetlerini yürütmektedir. Bugün ülkemizin en değerli kurumları olan okullar ve aile sağlığı merkezlerinde; temizlik, danışma, hemşire, ebe, tıbbi sekreter personel temini hizmeti, malzeme tedarik hizmeti ve muhasebe hizmeti vermeye Türkiye genelinde devam etmekteyiz.

Bizim işimiz yaratılmışların en üstünü olan insanla yine insanlara en iyi hizmeti götürmektir. Yapmış olduğumuz işte çalışan personelin memnuniyeti haklarının korunması temel ilkelerimizdendir. Çünkü personel memnun ve mutlu değilse yapmış olduğu görevinde de başarılı olamaz. Bu da kurumların aldığı hizmetten memnun olmamasına sebep olur.

Tabii ki birçok firma bizimle aynı işi yapmakta, ancak bu işi uzun süre yapan firma sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Biz Deltam olarak uzun süredir bu hizmeti veren firmalardan biriyiz. Uzun soluklu süren bu serüvende tercih edilmemizin nedeni; vermiş olduğumuz hizmette, en küçük işten en büyük işe kadar hepsine aynı özen ve disiplini göstermemiz, insan yönetimini iyi uygulamamızdandır. Bu çalışma isteğimizi ve özenimize görüp bizi tercih eden tüm partnerlerimizin, kurum yöneticilerimizin tavsiyesiyle bünyemize yeni çalışma partnerleri eklenmektedir.

En iyi reklamın müşteri memnuniyeti ve tavsiyeleri olduğunun bilinciyle bizimle çalışan hiçbir kuruma mahçup olmamak adına 7/24 çalışmalarımızı istek ve azimle sürdürmekteyiz. 15 sene önce hangi amaç ve prensiplerimiz varsa yarın da olacaktır. Günümüz de işsizliğin bu kadar çok olduğu ülkemizde her yeni iş yeni istihdamdır, yeni bir aileye huzurdur ve mutluluktur düşüncesiyle; yöneticisi, çalışanı, müşterisi ile aile olan kurumumuza yeni ailelerin katılmasıyla daha büyük bir aile olmak için çalışmalarımız devam edecektir

Tecrübe

20 yıllık geçmişi ile sektörün tüm konularına hakim ve çözüm odaklı çalışma prensibi

Güven

Hem çalışanlarımızın hem kurumlarımızın haklarını savunan, yasalara uygun çalışma prensibi

Müşteri Memnuniyeti

Deneyim ve tecrübelerimizden aldığımız güçle, her ihtiyaca cevap verme üzerine kurulu çalışma prensibi

7/24 Hizmet

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza 7/24 destek vermek amacıyla her zaman telefonun ucundayız

20 Yıllık
Deneyim ve Hizmet

Sektörde 20 yılı aşkın zamandır faaliyet gösteren firmamız; başta ASM ve okullar olmak üzere, tüm kamu kurum ve özel teşebbüslere personel ve malzeme tedarikinde bulunmaktadır. Siz hizmet satın alarak personel yönetimini bize bırakın ve sadece işinize odaklanın…

0

Mutlu Müşteri

0

Personel

0

Asm

0

Okul

Sizin İçin Buradayız 7/24