Asm Hizmet Alım Firmaları Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sektörümüzde bizimle aynı kulvarda faaliyet gösteren firmalar mevcut. Hizmet alınan firmaya güven duyulması önemli bir unsur, bununla beraber seçtiğiniz firmanın yasal zorunlulukları yerine getirdiğinden de emin olmalısınız. Bu nedenle Asm hizmet alım firmaları arasından seçim yaparken aşağıdaki detaylara özellikle dikkat etmeniz iyi olacaktır.

Şirket Evrakları:

Hizmet aldığınız firmaya ait Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri v.s.

İmza ve Temsil Yetkileri:

Asm’niz için hizmet aldığınız firmanın sizinle görüşen temsilcileri sözleşmelere ve firma evraklarına imza atan, şirketi temsile ve imza atma yetkisine sahip kişiler olmalıdır. Temsilciler vekaletle ve yetki belgesi ile firmayı temsil edebileceklerine dair resmi belge de sunabilirler.

Hizmet Alınan Firma Kime Ait:

İşi yürüten kişinin firmanın sahibi ya da ortağı olması önemlidir. Çünkü bu işi yapan bazı kişilerin, resmiyette firma ile bir ilgisi olmayabiliyor. İş hakkında herhangi bir ilgili olmayan 3. Kişilerin şirketi üzerinden bu hizmeti verebiliyorlar.

Hizmet Sözleşmesi ve Fatura:

Hizmet aldığınız şirket ile yaptığınız sözleşmedeki firma ünvanı ve faturada yer alan ünvanlar aynı olmalıdır. Bununla beraber tüm resmi evraklardaki ünvanlar da aynı olmalıdır. ( Sgk hizmet dökümleri, Sgk tahakkuk fişleri, banka hesabı ).

Kıdem Tazminatı:

Hizmet aldığınız firmanın, bugüne kadar çalıştırdığı personele ait ve yasal olarak hak edilen kıdem tazminatlarını ödeyip ödemediği önemli bir konudur.

Firmanın Referansları ve Tecrübeleri:

Asm personel ve malzeme tedariklerini sağlayan ve hizmet alımı yaptığınız firmanın referans ve tecrübesi mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Hizmet verdiğimiz Asm’lere ait referans listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Sizin İçin Buradayız

Her türlü sorunuz, isteğiniz ve bilgi talebiniz için bize ulaşabilirsiniz..

Malzeme tedariki ve kalite hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz.

Caner Yıldız
Müdür, Zübeyde Hanım İlkokulu
Deltam QR Code

Firma Belgeleri

Kare Kodu Okutarak

Hizmet Kataloğumuzu

İndirebilirsiniz.

Aile Sağlığı Merkeziniz için Teklif Alın